Young Thug dołącza do line-upu przyszłorocznego Orange Warsaw Festival

Co się odwlecze, to nie uciecze. Przynajmniej z takiego założenia wyszli organizatorzy flagowego warszawskiego festiwalu, powoli uzupełniając listę artystów edycji 2021. Na pierwszy ogień jak widać idzie ponowne dogadywanie dealów z wykonawcami, którzy mieli wystąpić podczas odwołanej z wiadomych powodów tegorocznej imprezy. Udało się w przypadku Tylera, The Creatora, udało się z Brockhampton, a dziś do rzeczonej dwójki na plakatach Orange Warsaw Festival dopisujemy Young Thuga.

Dobry ruch? Jak najbardziej. Trzy najciekawsze pozycje w programie mamy tym samym uratowane, choć za przyklepanie nowej umowy z Camilą Cabello trzymamy kciuki równie mocno. Young Thug wystąpi w piątek, na inaugurację festiwalu. I choć wszyscy jesteśmy absolutnymi fanami poprzednich wydawnictw Thuggera, z Jeffery i So Much Fun na czele, tak po cichu liczymy na nowy materiał. Pozytywnych skutków pandemii trudno się doszukiwać, ale może chociaż kilkanaście dodatkowych miesięcy da artystom czas na przygotowanie świeżych rzeczy. Takich, których z przyjemnością posłuchamy na stołecznym Służewcu.

Orange Warsaw Festival 2021 odbędzie się pomiędzy 4 a 5 czerwca przyszłego roku. Karnety oraz bilety jednodniowe są już dostępne w sprzedaży, choćby za pośrednictwem oficjalnego, festiwalowego sklepu. A my czekamy z niecierpliwością na dalsze ruchy. Dlaczego? A dlatego, że Warszawa może być ciekawą, budżetową alternatywą dla odbywającej się w tym samym czasie Primavery.