Charli XCX zapowiada nowy album

I to jest news! Jedna z naszych ulubionych aktualnych gwiazd pop wraca do gry, robiąc to znacznie wcześniej, niż moglibyśmy przypuszczać. Charli XCX, autorka jednego z bezapelacyjnie najlepszych albumów ubiegłego roku poinformowała za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że już niebawem usłyszymy jej nowy, długogrający projekt.

W telegraficznym skrócie – roboczy tytuł czwartej długogrającej płyty Charli to How I’m Feeling Now. Artystka wykorzystuje czas kwarantanny poprzez wyzwolenie kreatywnej energii, zapraszając przy okazji do wspólnej zabawy innych. Cały proces powstawania projektu będzie wyjątkowo transparentny, czego szczegóły możecie znaleźć w powyższym filmiku. Finisz wraz z wydaniem płyty datowany jest aktualnie na 15 maja. A my, jak zwykle zresztą w przypadku Brytyjki, zacieramy ręce i czekamy z niecierpliwością. Najbardziej sceptyczni wobec twórczości Charli redakcyjni koledzy również, tak myślę.

Swoją drogą, tego na naszych łamach nie tostowaliśmy, a to błąd. Charli zdążyła już w tym roku zamieszać jednym z najfajniejszych bangerów AD 2020. Niby to tylko remix, ale nie dajcie się zwieść, tu się dzieje. W towarzystwie sympatycznej Sarah Bonito from Kero Kero Bonito i Rico Nasty Charlotte Aitchison potwierdziła wysoką formę. Jeśli tylko podobny poziom utrzyma nadchodzący longplay, to wówczas w związku z tym dostaniemy bardzo sympatyczny prezent. A takie rzeczy w obecnych czasach, przyznacie, stanowią wartość na wagę złota.