Melt Festival ogłasza skład Pre-Party: Avalon Emerson, Young Marco, Orson Wells i inni

Meltowe Pre-Party zapracowało na swoją renomę w stopniu nie mniejszym niż sam festiwal. Tym razem wskakuje ono na kolejny poziom rozmachu.

Czwartkowy rozruch w Ferropolis to od lat punkt obowiązkowy dla sporego wyimka uczestników niemieckiego festiwalu, ale w tym roku może on przekonać do siebie jeszcze większe grono. To za sprawą naprawdę konkretnych argumentów tegorocznego Pre-Party.

Jego kuratelą zajmie się tym razem legendarny klub z Frankfurtu nad Menem – Robert Johnson. Pierwsze podrygi równie kultowego Sleepless Floor potrwają aż 24 godziny, wystartują 16 lipca, a za deckami staną m.in. Avalon Emerson, Young Marco, Orson Wells czy Roman Flügel. Gdyby ciągle było Wam mało, to niżej znajdziecie pełną listę atrakcji, jest mocno. Stay hydrated i miejcie z tyłu głowy, że to jedynie przygrywka.

Bilety w cenie 15 euro złapiecie na stronie festiwalu, podobnie zresztą jak regularne karnety (te nie obejmują Pre-Party).

Pre-Party: Anna Hjalmarsson, Ata, Avalon Emerson, Charlotte Simon (live), DJ Slyngshot, Franziska Berns b2b Koga, Gerd Janson, Max Vaahs, Oliver Hafenbauer, Orson Wells (live), Roman Flügel, Young Marco