Erykah Badu i D.R.A.M. nagrywają wspólny krążek

Po bardzo udanej współpracy przy okazji nagrywania “WiFi”, Erykah Badu D.R.A.M. wracają razem do studia. Utwór, który znalazł się na debiutanckim krążku artysty, Big Baby D.R.A.M., stał się dla piosenkarki pretekstem, by podzielić się wieścią o ponownej współpracy podczas wywiadu, jakiego piosenkarka udzielała dla Rap Radar. Artystka przyznała, że piosenkarz jest tym, co powstałoby, gdyby George ClintonOl’ Dirty Bastard D’Angelo mieli dziecko.

Ta dwójka miała już okazję współpracować wcześniej. Jak przyznała Badu, D.R.A.M. całkowicie ją kupił. Nic dziwnego. Talent i umiejętności poruszania się w stylistyce RnB czy groovu są w przypadku obojga twórców na niesamowicie wysokim poziomie. Z tą drobną różnicą, jaką jest ich status. Oczywisty jest, że piosenkarka ze swoim głosem i imponującą charyzmą obrosła już legendą, natomiast jej współpracownik to odkrycie dość świeże, wciąż zaskakujące publiczność, jednak nieposiadające jeszcze jednoznacznego charakteru. Niemniej jednak, wszystko wskazuje na to, że już niedługo będziemy cieszyć się niezwykłym zapewne efektem ich nagrań.

Ostatnio opublikowanym przez Badu materiałem jest ubiegłoroczny mixtape But You Caint Use My Phone. Artystka wystąpiła w poniedziałek dla New York Times. Towarzyszyli jej Cory Henry oraz długoletni kolaborator, Rashad Smith.

https://www.youtube.com/watch?v=EsJ9VYRYEm8