Znamy szczegóły Spring Break 2016

Największa polska muzyczna impreza showcase’owa, uważana powszechnie za wykładnik tego, co w nadwiślańskim światku muzycznym warte jest największej uwagi odsłania swoje karty. Enea Spring Break Showcase Festival & Conference, bo tak w pełnej krasie brzmi nazwa poznańskiej imprezy odbędzie się pomiędzy 21, a 23 kwietnia. Znamy też już nazwy pierwszych 50 artystów, którzy zagrają podczas tegorocznej edycji.

Najmocniejszymi punktami obecnego składu wydają się być koncerty Brodki z nowym materiałem, Taco Hemingway’a, oraz rewelacyjnej, ale wciąż tajemniczej Starej Rzeki. Ponadto swój występ zapowiedziała też amerykańska grupa Protomartyr.

Nie ulega jednak wątpliwości, że największą mocą Spring Break’a jest możliwość poznania zupełnie nowych polskich kapel, które w Poznaniu mają szanse zaprezentować się szerokiej publiczności, a także udział w panelach dyskusyjnych i warsztatach przygotowanych dla fanów przez ludzi muzyki.

W sprzedaży są już karnety na to wydarzenie, w cenie 89 PLN (przedsprzedaż). Za wejściówkę w trakcie trwania festiwalu trzeba będzie zapłacić 100 PLN.

springbreak

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed