Hainbach

Warm Up To Date Festival w Warszawie – ogłoszenie artystów

Zgodnie z obietnicą złożoną przy pierwszym ogłoszeniu artystów, pora na kolejną rozgrzewkową imprezę spod szyldu białostockiego festynu techno. Z wrocławskiej Tamki w przyszłym tygodniu przeniesiemy się na moment na Ulicę Elektryków, a w czerwcu czeka nas kolejny przystanek na warszawskiej Pradze, w Kotłowni Sztuki, która już w zeszłym roku gościła ekipę Up To Date przy okazji imprezy Pozdro Techno Soundsystem.

W tym roku jednak impreza będzie organizowana pełną parą – oprócz dwóch scen Pozdro Techno oraz Beats, odbędzie się także kolejny, już Dwunasty Warszawski Salon Ambientu na Jasnej 1, w ramach którego wystąpi Rites of Fall – ambientowy projekt Bartka Kruszewskiego – oraz Hainbach, czyli eksperymentalna muzyka elektroniczna w wykonaniu berlińskiego kompozytora, Stefana Paula Goetscha.

Pierwszym ogłoszonym artystą części nocnej, którego usłyszymy w Kotłowni Sztuki na scenie Pozdro Techno jest Birds ov Paradise, szwedzki producent deep techno. Pomimo niedługiego stażu, zdążył w zeszłym roku wydać 3 EP-ki dla wpływowego Hypnus Records.

Oprócz Birds ov Paradise wystąpi także Afrodeutsche. Młoda producentka, DJ-ka oraz kompozytorka w swojej audycji dla NTS Radio łączy klasyczne electro z Detroit spod znaku Drexciyi z breakami i brytyjskim techno.

Nie zapominajmy także, że oprócz okazji do wytańczenia odbędzie się również klasyczna już akcja, zapoczątkowana na festiwalu dwa lata temu – wysyłanie pocztówki do babci.

Bilety na wydarzenie są już dostępne:

UPDATE:

Znamy już pełen line-up warszawskiej rozgrzewkowej imprezy przed festiwalem we wrześniu.

Na szczególną uwagę zasługuje występ Neela, czyli włoskiego producenta, DJ-a oraz dźwiękowieca, który razem ze swoim rodakiem Donato Dozzym tworzą duet Voices from the Lake. Oprócz tego na scenie Pozdro Techno zagra również Paula Koski, młoda DJ-ka, która zajmuje się również dziennikarstwem muzycznym współpracując z blogiem Monument.

Nie można również zapomnieć o części hip-hopowej, która zawsze była starannie kurowana przez organizatorów i nie zawiedzie tym razem bowiem na scenie Beats wystąpi ĆPAJ STAJL, o których pisaliśmy już przy okazji najlepszych polskich wydawnictw minionego roku.


Pełny line-up Warm Up To Date Festival X Łomża Jasne Pełne Warszawa:

Prison Religion / Ivy Lab / Om Unit / Neel / Roly Porter live / Birds ov Paradise live / Afrodeutsche / Hainbach live / Paula Koski / pzg & Dubsknit: We Rob Rave / ĆPAJ STAJL / Barto’cut12 / Terstin / Dtekk / Rites of Fall live