Up To Date nie zwalnia tempa i udowadnia trzecim ogłoszeniem, że na ten moment jest prawdopodobnie najciekawiej zapowiadającym się festiwalem dla fanów nieoczywistej elektroniki.

Miłośników techno na pewno najbardziej ucieszy fakt, że do ogłoszonych już wcześniej live actów Rrose oraz Wata Igarashi dołącza kolejny klasowy artysta. 7 września w Białymstoku na scenie Pozdro Techno (która zastąpi zeszłoroczną scenę Technosoul po ogłoszeniu upadku kolektywu na początku tego roku) wystąpi kultowe Teste. Duet powrócił, w nieco zmienionym składzie, w zeszłym miesiącu po 25 latach nieobecności z nowym materiałem dla nowo powstałego berlińskiego labelu BITE prowadzonego przez samego Phase Fatale, który również zaprezentuje swój live act na tegorocznej edycji festiwalu. Przypomnijmy, że Teste odpowiedzialne jest za jeden z najbardziej wpływowych utworów dla współczesnego techno i w 2014 roku doczekał się serii remiksów przez czołowych producentów jak m.in. Mike Parker, czy wspomniany wcześniej Rrose.

Innymi ogłoszonymi artystami są amerykańscy producenci elektroniki Lorn oraz Dolor, czy rosyjski raper FACE. Natomiast z polskich wykonawców do line-upu dołączają z kolei Kamp!, Abu Zeinah czy Mr. Lex.

Pełna lista dzisiaj ogłoszonych:

FACE / Lorn live / Dolor live / Luxor live / Teste live / Marc Acardipane / Sarah Davachi live / Kamp! / An On Bast live / Bert / Harper / Mr. Lex / Abu Zeinah live / Ozlak live / Slipmatt

Całą resztę znajdziecie w treści facebookowego wydarzenia, podobnie zresztą jak inne istotne informacje. Bilety natomiast dorwiecie tutaj.