Cate Le Bon i Tim Presley, działający jako DRINKS, niedługo wypuszczą na rynek swój pierwszy, stworzony wspólnie, album. W sieci dostępny jest już tytułowy singiel promujący to wydawnictwo. 

DRINKS to eksperymentalny duet prosto z Los Angeles, który tworzą: Cate Le Bon – pochodząca z Walii artystka związana ze sceną neo – folkową i delikatną alternatywą; oraz Tim Presley – założyciel i frontman White Fence, muzycznie nawiązujący do brzmienia lat 60’tych, lecz łączący to ze współczesnym nurtem lo – fi. Jako duet, świetnie łączą ascetyczny retro – styl gry Tima, oraz wysoki, pozytywnie brzmiący wokal Cate.Drinks-Hermits-On-Holiday-560x560

Ich najnowszy album, Hermits on Holiday, ukaże się już 21 sierpnia dzięki wytwórni Birth/Heavenly. Wczoraj, na oficjalnym youtubowym kanale serwisu Pitchfork, pojawił się tytułowy utwór zapowiadający nadchodzące wydawnictwo.  Oprawiony w bardzo prosty teledysk, idealnie oddaje domową atmosferę nagrań i twórczej wolności.  Dodajmy, że nasza dwójka ma już zaplanowaną, letnio – jesienną, trasę koncertową, obejmującą Szkocję, Walię, Anglię i USA.

Tracklista:

1. Laying Down The Rock
2. Focus On The Street
3. Cannon Mouth
4. She Walks So Fast
5. Hermits On Holiday
6. Spilt The Beans
7. Tim, Do I Like That Dog
8. Cheerio
9. Time Between