Jak na swoim facebookowym koncie sytuację opisał sam autor: „another age another name for the stomps”. Archy Marshall, który po swoich poprzednich wcieleniach, takich jak Zoo Kid, King Krule, Edgar The Beatmaker czy DJ JD Sports, powraca do gry, tym razem jako The Return of Pimp Shrimp. Pod nowym pseudonimem, brytyjski artysta prezentuje fanom swoje nowe dzieło.

Utwór „Feel Safe 88 (just say no)” trafił na platformę soundcloud w tym tygodniu, jednak nie został opatrzony żadnym opisem sugerującym jakikolwiek kontekst, w którym można by było go usytuować. Co bardzo znamienne, i godne uwagi, to styl, w jakim wyprodukowany został ten kawałek. Charakterystyczna dla Marshalla, gęsta i ponura atmosfera miesza się tym razem z bardzo prostym, tanecznym beatem, wspomaganym przez oldschoolowe syntezatory i rozjeżdżające się nieco, niedbałe z pozoru tło. Gdy myślimy że wiemy już wszystko, w końcówce czwartej minuty wybrzmiewać zaczyna lekko jazzująca partia klawiszów, dodająca całości nie tylko klasy, ale i kompozycyjnej pełni.

W ubiegłym roku Archy, pod własnym imieniem i nazwiskiem, wydał konceptualny i szeroko doceniony krążek A New Place 2 Drown.