The Last Shadow Puppets: Miracle Aligner

The Last Shadow Puppets nie pozwalają o sobie zapomnieć. Dziś zaserwowali nam świeżutki teledysk do kolejnego utworu z nowej płyty, tym razem jest to Miracle Aligner.  A w nim Miles Kane i Alex Turner zawładnęli parkietem, a poziom zmanierowania w ich gestach sięga zenitu.

Nie oszukujmy się, nie o romanse tu chodzi, tylko jak zawsze o bromance Milesa Kane i Alexa Turnera. Romantyczny sztafaż – spadające confetti i wytworne wnętrza uzupełniają gorączkę sobotniej nocy w zwolnionym tempie, jaką prezentują w klipie. Alex Turner wokalnie gra pierwsze skrzypce, a podejrzanie opalony przypomina nieco Jeana-Paula Belmondo. Całość jak zawsze stylowa i mocno z przymrużeniem oka.

Teledysk wyreżyserował Saam Farahmand. Miracle Aligner to czwarty po Bad Habits, Aviation i Everything You’ve Come to Expect  singiel z wydanej w kwietniu płyty „Everything You’ve Come to Expect”, którą duet powrócił po ośmiu lat od debiutu. Pod koniec maja The Last Shadow Puppets  ruszają w europejską trasę koncertową promującą krążek. W czerwcu wystąpią w Polsce podczas tegorocznej edycji Open’er Festival w Gdyni.