The Internet publikują potrójny teledysk z udziałem Tylera, The Creatora

Wydany w ubiegłym roku, trzeci pełnowymiarowy album grupy The Internet, Ego Death, spotkał się z komercyjnym sukcesem i wieloma pochlebnymi recenzjami ze strony krytyków, co m.in. zaowocowało nominacją do nagród Grammy.  Promocja albumu jednak na tym się nie kończy. W sieci ukazał się własnie nowy, potrójny klip stworzony do “Special Affair” oraz “Palace / Curse” – kompozycji pochodzących właśnie z ostatniego wydawnictwa.

Pierwszą połowę teledysku zajmuje “Special Affair” – czarno – biały, powolny obraz tańczącego tłumu, na planie którego występują muzycy wraz z frontmanką, Syd Tha Kyd. Następnie przechodzimy do części poświęconej “Curse”. Tu widzimy już cały skład, prawdopodobnie podczas jammu, z perspektywy krążącej wokół niego kamery. Wisienką na torcie jest jednak ostatni fragment, w którym pojawia się Tyler, The Creator – współtwórca utworu “Palace”. Tym samym wracamy do początkowej sceny imprezy, bardziej żywiołowej i przedstawionej w kolorze.

17 marca The Internet wystąpią jako główna gwiazda tegorocznego festiwalu World Wide Warsaw, na którym mieliśmy okazję widzieć już Andersona .Paaka.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed