Spring Break zamyka line-up

AKTUALIZACJA: poznańskie wydarzenie ma już kompletny line-up. Imponującą listę domykają: Drivealone, Oxford Drama, Kędzierski & KoVValsky (DJ Set), Milky Wishlake, Piotr Zioła, Vapour Trails, Michał Sobierajski, Sonia Pisze Piosenki, Kortex, The Lunatics, Natasza Ptakova, Kasia Lins, Popszysze, Asia I Koty, The Shipyard, Rusty Cage, Bobby The Unicorn, Venter, Endy Yden, BeMy, Power Of Trinity,  Clock Machine, Teddy Jr., Kasia Moś, Joa Bird, Zakręt oraz EP Pro.

Spring Break to poznańska inicjatywa, będąca bardzo ciekawą fuzją: konferencji muzycznej i festiwalu, rozrzuconego po klubach w stolicy Wielkopolski. Pomysł z konferencją nie jest nowy, gdyż od kilku lat z powodzeniem organizuje je Audioriver, jednak w tym przypadku wszystkie wydarzenia połączone są czasem i miejscem. Tegoroczna edycja odbędzie się już w dniach 23-25 kwietnia. Konferencja ponownie zagości w Centrum Kultury Zamek. Póki co nie znamy prelegentów i tematów paneli, ale organizatorzy zapowiadają, że nastąpi to niebawem.

Główną, zagraniczną gwiazdą tegorocznej edycji jest zespół Years & Years. Tegoroczni laureaci BBC Sound of 2015 obecnie pracują nad wydaniem debiutanckiego albumu, jednak mają już spore jak na ten etap doświadczenie sceniczne.

Spring Break skupia się jednak na młodych, polskich artystach, dając im szansę na wypromowanie swojej twórczości. Wczoraj do line-upu dołączyli między innymi: The And, Skubas, Król, Mary Komasa, Tides From Nebula czy Nagrobki. Wśród wcześniej zapowiedzianych figurują chociażby: Daniel Spaleniak, Ten Typ Mes, We Draw A, Jazzpospolita, Coals. Pełny skład, który oficjalnie nie został jeszcze zamknięty, możecie sprawdzić na oficjalnej stronie Spring Break.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed