Skepta ponownie w Polsce!

Nie udało Ci się wziąć udziału w poprzednich występach londyńczyka w naszym kraju? A może nadal jest Ci mało i chciałbyś jeszcze raz to przeżyć? Świetnie się składa, gdyż Skepta wróci do nas jeszcze w 2019. Tym razem ta jedna z najważniejszych postaci współczesnego grime’u odwiedzi dwa Polskie miasta. Najpierw 23 października Brytyjczyk pojawi się w stołecznym klubie Progresja, dzień później natomiast uda się nieco na południe, by dać jeszcze jeden gig. Tym razem gościć będzie go miasto Kraków, gdzie wystąpi w Hali TS Wisły.

Skepta kontynuuje trasę promującą jego najnowszy krążek Ignorance is Bliss, który jest już piątym długograjem w jego dyskografii. Odkąd zadebiutował w 2006 roku, jego pozycja oraz znaczenie na scenie nieustannie rośnie. Dziś jest on jedną z najważniejszych postaci w hip-hopie nie tylko na wyspach, ale także i na cały świecie. Jego występy charakteryzują się niesamowitą energią, którą można poczuć od pierwszych do ostatnich dźwięków. Jego podejście do koncertowania, zaangażowanie oraz więź, jaką potrafi wytworzyć z publicznością, stawia go w światowej czołówce w tej kategorii. Nie może was tam zabraknąć! Sprzedaż biletów ruszy już 5 września o godz. 10:00.

UPDATE (14.10.2019): Gościem supportującym oba występy Skepty w Polsce będzie nie kto inny jak AJ Tracey. Od jego ostatniego gigu w Polsce podczas Soundrive Festival minęło już trochę czasu. W międzyczasie zdążył wydać swoje debiutanckie LP o tej samej nazwie. Jest to zatem zdecydowanie nie lada gratka dla fanów gatunku i duża niespodzianka. Widzimy się pod sceną!

Bilety

Zobacz też
Trzecie (i spore) ogłoszenie Up To Date 2019