Reni Jusis i inni dołączają do składu Spring Break

Zaskakujące informacje mają dla nas organizatorzy Spring Break, poznańskiej fuzji konferencji i festiwalu. Swój showcase zaprezentuje lokalny label TBA Music. Do jego szeregów wstąpiła powracająca po latach przerwy Reni Jusis, która po raz pierwszy zaprezentuje tam swój premierowy materiał. Będzie to pierwsza realna aktywność sceniczna wokalistki z Konina od 2011 roku i zgodnie z zapowiedzią możemy spodziewać się całkowicie odświeżonego brzmienia.

Na tym jednak nie koniec nowych nazw spod znaku TBA Music w line-upie: wystąpi także życiowy partner Reni, czyli Tomek Makowiecki w duecie z Danielem Bloomem oraz obiecująca Rosalie., łącząca współczesne r&b i elektronikę. Odbędzie się też French Showcase, zorganizowany we współpracy z Institut Français de Varsovie, w ramach którego wystąpią Einleit, COLT SILVERS i BIRDY HUNT!.

Tegoroczna edycja Spring Break odbędzie się w dniach 21-23 kwietnia, oczywiście w Poznaniu. Wśród wcześniej ogłoszonych artystów znajdziemy m.in. Brodkę, Rebekę, Taco Hemingwaya, Dawida Podsiadło czy amerykańską grupę Protomartyr.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed