Rekrutujemy! Czas na #wiosennewietrzenie

Po raz kolejny nabór możemy uznać za otwarty! Przyjęło się, że wiosna to czas zmian i nowej energii, a to właśnie będzie definiować nasze najbliższe miesiące. Czas rozpoczęcia rekrutacji to jednak nie tylko symbolika, bo poprzedza on okres pełen nowych wyzwań. Chcemy się z nimi mierzyć w poszerzonym gronie, które możesz zasilić, jeśli w Twojej głowie kiełkuje chęć przekucia muzycznej zajawki w namacalne efekty, bądź po prostu poszukujesz dla siebie innej przestrzeni. Lubisz brać udział w koncertach, ciekawych imprezach, robić zdjęcia, przeprowadzać wywiady, nawiązywać kontakty, dobrze czujesz się w zespołowej współpracy, lubisz swobodę, a przede wszystkim uważasz, że pisanie nie sprawia Ci problemu? Daj sobie szansę i pomóż nam zbudować coś fajnego.

Nieważne skąd piszesz, ile masz lat i jakie doświadczenia na koncie – jeśli uważasz, że możesz coś wnieść w życie portalu, to pisz na mdrohobycki@kinkyowl.pl, w tytule wpisując “Rekrutacja Kinkyowl”. Czym nas przekonać? Zostawiamy Wam wolną rękę, ale podpowiadamy, że mile widziane będą próbne krótsze (newsy, zapowiedzi) bądź dłuższe teksty (szeroko rozumiana publicystyka), lista 10 ulubionych płyt zeszłego roku, czy przykładowe fotki (przy założeniu, że interesuje Cię współpraca fotograficzna).

Nie oferujemy wynagrodzenia, działamy na zasadzie wolontariatu, ale w zamian możemy zaoferować liczne akredytacje na koncerty czy festiwale, otwieranie nowych możliwości, bezpośredni kontakt z artystami – w zasadzie wszystko zależy od zaangażowania.

Czekamy na Was!

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed