Powstaje nowa przestrzeń koncertowa w Warszawie – Smolna

Gdzie rośnie popyt, tam wzrasta podaż – tą starą i sprawdzoną zasadę możemy odnieść również do naszego rynku koncertowego. Rozpieszczani przez wszelkie agencje polscy słuchacze przyzwyczajeni są już do oglądania na żywo w swoim kraju największych artystów, nie tylko na festiwalach, ale także na pojedynczych gigach. W stolicy powstaje właśnie nowe miejsce, w którym prawdopodobnie będzie można systematycznie pobujać się do dźwięków najlepszych DJ’ów Polski i świata- takie wnioski wyciągamy z pierwszych bookingów klubu Smolna.

Sam projekt owiany jest jeszcze pewną nutą tajemnicy, wiadomo jednak, że podczas weekendu otwierającego klub będzie można zobaczyć za deckami islandzki duet Kiasmos (sobota, 28.10), reprezentującą berlińską scenę Ellen Allien (29.10) oraz Brytyjczyków z Simian Mobile Disco (31.10). Trzeba przyznać, że to całkiem przyjemny zestaw, który podany jako zapowiedź jeszcze lepszych dań głównych w przyszłości robi imponujące wrażenie. Całość dopełnią sety krajowych artystów, bowiem sam klub ma karmić gości muzyką z dwóch niezależnych scen.  Ceny wejściówek, jak i dokładny sposób ich dystrybucji nie jest jeszcze znany, warto zatem uważnie śledzić ten facebookowy profil.

Jak udało nam się ustalić za artystyczną stronę klubu Smolna odpowiedzialna będzie stołeczna ekipa Follow The Step, a sama przestrzeń powstanie w starej warszawskiej kamienicy przy ulicy Smolnej 38.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed