Pierwszy utwór zwiastujący nowy album Adele już dostępny

Ciężko uwierzyć, że od premiery ostatniego albumu Adele minęły już cztery lata. Piosenki Adele można do tej pory usłyszeć w radiu, a lista nagród, które otrzymała jest zadziwiająca. Czaruje głosem, nie stosując w swojej twórczości żadnych udziwnień, przez co jest skromną i docenianą wokalistką. Fani czekają z niecierpliwością na świeży materiał od brytyjskiej wokalistki. Już 20 listopada do sklepów trafi “25” – najnowszy album, o którym wypowiedziała się w kilku słowach:

“Moja poprzednia płyta – “21” była płytą rozstania. Jeśli miałbym jakoś określić nową, powiedziałabym, że to płyta godzenia się z tym, jak jest. Godzenia się ze sobą, ze straconym czasem, ze wszystkim, co zrobiłam i czego nie zrobiłam. (…) “25” jest o poznawaniu osoby, którą się stałam, nie zdając sobie z tego sprawy. Przepraszam, że tyle to trwało, ale takie jest życie”.

adele 25

25:

01 Hello
02 Send My Love (To Your New Lover)
03 I Miss You
04 When We Were Young
05 Remedy
06 Water Under The Bridge
07 River Lea
08 Love In The Dark
09 Million Years Ago
10 All I Ask
11 Sweetest Devotion

To nie koniec niespodzianek. Pierwszy singiel miał być wypuszczony 30 października, jednak nie musieliśmy tyle czekać. Już dzisiaj można go przesłuchać i przy okazji obejrzeć teledysk, w którym gościnnie występuje Tristan Wilds, a za reżyserię odpowiedzialny jest Xavier Dolan. “Hello” to smutna ballada opowiadająca o niedostatku przeprosin i braku szansy na wybaczenie. Po raz kolejny utwory Adele łapią za serce i sprawiają, że nie można się doczekać całej reszty!