BROCKHAMPTON, Tyler, The Creator i Young Thug na Orange Warsaw Festival

Bardzo konkretny prezent na Mikołajki zafundował nam w tym roku Alter Art. Organizatorzy Orange Warsaw Festival odpalili przysłowiową petardę, rzucając naprawdę mocne otwarcie line-upu przyszłorocznej edycji stołecznego festiwalu. Co ciekawego zobaczymy na Służewcu?

Tak jest, to nie żarty. O konkretne trzęsienie ziemi zadba autor jednego z najlepszych wydawnictw tego roku, Tyler, The Creator. Lider Odd Future pojawi się w Warszawie z projektem IGOR, a fanom artysty nie trzeba przypominać, że każda jego nowa płyta zapewnia unikatowe, całkowicie świeże doświadczenia koncertowe. Co poza tym? Najlepszy boysband świata na pierwszym gigu w Polsce. BROCKHAMPTON to jedna z najgłośniejszych nazw przyszłorocznego sezonu festiwalowego, a przy okazji ekipa, która zagościła w naszych podsumowaniach najlepszych albumów zarówno 2017, jak i 2018 roku. Mało? No, to dodajmy jeszcze jednego z bezapelacyjnie najbardziej wpływowych raperów ostatniej dekady. Young Thug, bo o nim mowa, rozpali publiczność pierwszego dnia festiwalu. Wygląda to więc naprawdę konkretnie.

Na dokładkę dostajemy autorkę jednego z większych przebojów minionego lata, a oprócz tego jednego z fajniejszych popowych bangerków ostatnich sezonów, który znajdziecie poniżej. Camila Cabello również pojawi się w Polsce po raz pierwszy, a że wspomniany wcześniej Thugger występuje rzeczonym numerze gościnnie, to być może uda nam się zobaczyć ciekawe sceniczne kolabo. Ogłoszenia dopełnia australijska pop-punkowa załoga 5 Seconds of Summer.

Orange Warsaw Festival odbędzie się pomiędzy 5 a 6 czerwca przyszłego roku na torze wyścigów konnych przy warszawskim Służewcu. Karnety i bilety jednodniowe znajdziecie w oficjalnym festiwalowym sklepie. Rozpoczęcie koncertowego lata w stolicy? Właściwie to czemu nie? Pierwsze argumenty są całkiem mocne.