Oczekiwanie na ostatniego, sobotniego (2 lipca) headlinera Open’er Festival mocno się przedłużyło, przecięte zresztą stosownym komunikatem ze strony organizatorów. Wszelkie komplikacje zostały już jednak pokonane i wiemy już, kto dopełni skład sceny głównej na zamknięcie festiwalu.

Do line-upu dołącza Pharrell Williams, jedna z najważniejszych postaci współczesnego r&b i popu. Na swoją rangę zapracował nie tylko pracą solową, ale i licznymi kolaboracjami czy działalnością producencką. Współpracował ze znaczącą częścią amerykańskiej reprezentacji hip-hopu – w tym gronie znajdują się m.in.: Jay-Z, Snoop Dogg, The Game, A$AP Rocky czy Tyler, The Creator. Jego ostatnim albumem studyjnym jest G I R L z 2014 roku, na którym znalazł się viralowy, genialnie przyjęty przez publikę i media singiel “Happy”.

Tym samym Pharrell powróci do Gdyni po dokładnie 10 latach, a organizatorzy gdyńskiej imprezy zbliżają się do zamknięcia line-upu. Uzupełnienia ubytków można spodziewać się na dniach, a następnie oczekiwać dokładnej rozpiski godzinowej.