Pardon, To Tu powraca z nową miejscówką i pierwszymi bookingami

Świeżym miejscom na koncertowej mapie Polski (prawie) zawsze dajemy okejkę. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do mieszkańców Warszawy, którzy już w ten weekend mogą wbijać na otwarcie nowej, całorocznej miejscówy ekipy Pardon, To Tu. Rzecz znajduje się już nie w Nowym Teatrze, a przy al. Armii Ludowej 14, a na starcie zagra naprawdę konkretny gość. Mowa o Orlando Juliusie, nigeryjskim saksofoniście będącym jedną z legend i pionierów afrobeatu.

Występ Orlando odbędzie się dzisiaj, a więc 7 lipca, natomiast bilety rozeszły się już jakiś czas temu. Jeśli nie udało Wam się w nie zaopatrzyć, to niebawem będziecie mieli kolejne okazje na sprawdzenie świeżej miejscówki w wydaniu koncertowym. Najbliższe punkty programu dopiero zostaną ujawnione, ale już wiemy, że 28 i 29 października w Pardon, To Tu wystąpią znani ze Swans Michael Gira i Norman Westberg, a więcej informacji na temat rzeczonego eventu znajdziecie tutaj. Gira bezsprzecznie potrafi zrobić niezłe show, widzieliśmy to nie raz (pozdro OFF Festival), więc od nas prosty przekaz. Polecamy i zapraszamy, wpadajcie śmiało i tłumnie. Nie pożałujecie, jesteśmy to w stanie zapewnić.

Aha, jakby coś, to bibę po dzisiejszym gigu można zaliczyć niezależnie od koncertu, więc wpadajcie. Przynajmniej tak zapewniają organizatorzy, a im przecież można wierzyć. Do zobaczenia na miejscu!