Open’er dorzuca pięć nazw, wśród nich Kali Uchis i Young Fathers

Weekend zaczął się dla niektórych kilka godzin wcześniej, a to z powodu niespodzianki, jaką na piątkowy poranek przyszykowali nam organizatorzy Open’era. Line-upowe szeregi zasiliły kolejne gwiazdy i ponownie jest ciekawie. Kali Uchis to kolumbijsko-amerykańska wokalistka, ostatnio kojarzona m.in. z owocnej współpracy z Tylerem, the Creatorem. Young Fathers, szkockie alt-rapowe trio, już parę razy wizytowali nasz kraj (zresztą z bardzo zadowalającym efektem), ale na początku marca wydają krążek dla Ninja Tune i to jego promocją zajmą się w Gdyni. Ogłoszenia dopełniają Glass Animals oraz bardzo ciekawa młoda raperka Little Simz.

Na sceny Open’era wraca również cykl Republique de la Musique. Jako pierwszą gwiazdę zobaczymy zespół La Femme. Francuzi prezentują mieszankę rocka psychodelicznego z krautrockiem co sprawia, że stają się bardzo ciekawą propozycją dla trójmiejskiej publiczności, niekoniecznie przyzwyczajonej do takich brzmień.

Przypominamy, że tegoroczna edycja Open’er Festival rozpoczyna się już czwartego lipca i będzie trwać aż do soboty siódmego.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed