Nadszedł czas na następną porcję kempowych ogłoszeń. Headlinerem tej porcji, tradycyjnych, copiątkowych ogłoszeń jest Mick Jenkins. Od debiutu w 2012 reprezentant Chicago z pomocą bardzo charakterystycznej i głębokiej barw głosu osiągnął sukces mierzony w milionach odtworzeń.

Zawodnikiem wagi ciężkiej zasilającym narożnik polskiej reprezentacji jest nie kto inny jak TEDE, z DJ’em Buhhem u boku pojawi się na Kempie po raz czwarty. Tegoroczny występ opiewał będzie zestaw klasyków przygotowanych dla fanów w ramach trasy koncertowej VHS Tour – obawy odnośnie repertuaru są w tym przypadku rozwiewane w przedbiegach.

W tym tygodniu solidnie zaznacza swoją obecność także reszta Europy. Przedstawiciel brytyjskiej, grime’owej śmietanki Ocean Wisdom zawita w Hradec Kralove zaraz obok niemieckiego truskulowca – Morlockk Dilemma oraz uznanego wśród gospodarzy duetu o zachodnio-brzmiących pseudonimach, Paulie Garand & Kenny Rough.

Trzydniowe karnety, zapewniające także darmowy wstęp na środowy warm-up (17 sierpnia), znajdziecie w polskiej przedsprzedaży, w nowej kwietniowej puli pod tym adresem.