Melt! Festival otwiera line-up – wśród artystów Bonobo, Jon Hopkins i Daniel Avery


Od kiedy dwa lata temu pojawiliśmy się na 18. edycji Melt! Festival, nie możemy doczekać się ponownej wizyty w Ferrapolis, które oferuje niepodrabialną industrialną przestrzeń – ta tworzy fundamenty scen goszczących czołówkę światowej klasy elektroniki, ciekawe propozycje muzyki pop i urozmaicające całość międzygatunkowe wycieczki.

W przyszłym roku czeka nas 20. jubileuszowa odsłona wydarzenia, a nasz apetyt uległ zdecydowanemu zaostrzeniu po tym, jak organizatorzy podzielili się pierwszymi informacjami dotyczącymi line-upu. W dniach 14-16 lipca, w niemieckiej stolicy żelaza pojawi się m.in. Bonobo, prezentujący materiał z nadchodzącego albumu Migration. Elektroniczną ucztę uzupełnią przedstawiciel brytyjskiego acid house’u, Daniel Avery czy b2b Rodhada i Ame. Swoje DJ sety zaprezentują charyzmatyczny Jon Hopkins i Kolsch – co do pierwszego pana, mamy szczerą nadzieję na to, że dodatkowo powróci do Polski po zachwycającym występie na 8. edycji TNM.

Dla równowagi Ferrapolis gościć będzie również zespoły takie jak Die Antwoord, Warrpaint czy Glass Animals. Poniżej znajdziecie pełny dotychczasowy line-up festiwalu. Karnety indywidualne i grupowe (dla 5 osób) znajdziecie na stronie Melt!a

melt-1

 

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed