Local Natives: Fountain of Youth

Local Natives odkrywa więcej kart z nadchodzącego albumu. Po doskonałych, energetycznych Past Lives i Villany zespół opublikował właśnie lyric video do nowego utworu – Fountain of Youth. W wydanej notce prasowej wokalista Taylor Rice opatrzył go takim komentarzem:

In a time of cynicism dressed as realism, when it feels like the world might be falling apart around us, I believe there is reason to be hopeful, optimistic, and idealistic. Socially, politically, and personally I’ve felt many defeats, but come back to the realization that this is our world to make. Consider the many victories, small and large that have been going on around us these last couple of years. There’s a lot left to do, but we should feel hopeful that we are the ones who can do it, and we can do whatever we want.

Premierę nowego krążka “Sunlit Youth” zaplanowano na 9 września. Dostępna jest również pełna tracklista. Na płycie znajdzie się 12 utworów.

01 Villainy
02 Past Lives
03 Dark Days
04 Fountain of Youth
05 Masters
06 Jellyfish
07 Coins
08 Mother Emanuel
09 Ellie Alice
10 Psycho Lovers
11 Everything All at Once
12 Sea of Years

Szykuje się epicki album. Liczymy, że Amerykanie przyniosą nam trochę kalifornijskiego słońca w polskie jesienne wieczory.

W tym miesiącu Local Natives ruszają w trasę koncertową po Stanach. W listopadzie odwiedzą Europę. Niestety nie zawitają do Polski, choć nie wszystko jeszcze przesądzone – dotychczasowa rozpiska koncertów dostępna na stronie thelocalnatives.com kończy się na występie w Kopenhadze 22.11. Pozostaję, więc muzycznie pluskać się w ich fontannie młodości i czekać na kolejne wieści.