Mamy dla Was kolejne zaproszenie od zaprzyjaźnionego kolektywu regime – ostatnio zachęcaliśmy do wybrania się na niestandardową noc debiutów w klubie UFF, tym razem przedstawiamy kontynuację cyklu „Something More”, która w sobotnią noc ściągnie do Wrocławia jedno z ciekawszych nazwisk niemieckiej sceny elektronicznej.

Mowa o Martinie Enke, znanym jako Lake People, który sprawnie porusza się w materii space’owego house’u. Wydawał m.in. w takich wytwórniach jak Permanent Vacation, Ghostly International czy Crosstown Rebels, tworząc dyskografię wypełnioną różnorodnymi elektronicznymi wpływami. We wrocławskim Das Lokalu zaprezentuje kompletnie nowy materiał, w którym przestrzenne techno nawiązuje sprawną konwersację z synthowym brzmieniem. W zagospodarowaniu soczystego timetable pomogą mu rezydent klubu Raev i chłopaki z regime: Szymon Piotr i Tryptaminèe.

Oprócz klasycznej klubowej nocy, kolektyw proponuje spotkanie w siedzibie platformy kreatywnej TONY – tam Lake People który opowie o procesach kompozycyjnych i sztuce produkcji muzyki. Start o godzinie 19:00, „Something More” w Das Lokal rusza punktualnie o 23:00. I od nas, i od regime: do zobaczenia na parkiecie!

lake-people