DJ Koze i Show Me The Body dołączają do lineupu OFF Festivalu

Tak jak Artur Rojek zapowiadał przy okazji ostatnich ogłoszeń – dziś wieczorem, na facebookowym profilu OFF Festivalu opublikowano kolejny update listy artystów zaproszonych na tegoroczną odsłonę katowickiego eventu. Tym razem jednak są to bardziej lokalni, a jednak niezwykle ważni wykonawcy i, jak to zaznaczono w zamieszczonym poście, bez wątpienia ze sobą kontrastujący. Mowa o DJ Koze oraz grupie Show Me The Body.

Różnica między ich twórczością nie należy do gatunku tych delikatnych. DJ Koze to reprezentant niemieckiej sceny producenckiej, którego doświadczenie obejmuje obejmuje głównie brzmienia stricte taneczne. Innymi słowy, świetna propozycja dla tych, którzy nie lubią pod sceną stać w miejscu. W opozycji do wspomnianego Eurpoejczyka postawiono amerykański zespół, Show Me The Body, szczególnie mocno zakorzeniony w noise – rockowym brudzie, do którego chętnie dorzuca hardcorowe i hip – hopowe akcenty. I w tym przypadku publiczność nie powinna się nudzić.

Tegoroczny OFF Festiwal odbędzie się w dniach 5 – 7 sierpnia. Wystąpią m.in.: Yung LeanLightning Bolt, ThundercatThe KillsGusGusFlatbush ZombiesMonika BrodkaNapalm Death, Sleaford Mods oraz Beach Slang