Dawida Podsiadło flirt z FLIRTINI

Jedną z rzeczy, które w muzyce lubię najbardziej jest przenikanie się na pozór odległych brzmieniowo światów, które dopiero w kolaboracji dają imponujące efekty. Dzięki “Żywemu Gigowi” – nowemu cyklowi radiowej Czwórki mamy możliwość odsłuchać jak zabrzmi wspólny projekt Dawida Podsiadło oraz duetu FLIRTINI.

Postaci Dawida nie trzeba raczej przedstawiać szerokiej publiczności. Ciepło przyjęta solowa płyta w dorobku oraz udany powrót do zespołu Curly Heads, który potwierdził tylko to, że Podsiadło nie jest typowym tworem na potrzeby rodzimych talent show. Wokalista konfrontacji z innymi muzykami się nie boi, pokazał to zarówno w projekcie Męskie Granie Orkiestra, jak i tutaj, w kawałku Diagram z FLIRTINI.

Warta przybliżenia jest jednak sylwetka duetu FLIRTINI, na który składają się persony Jana “Jedynaka” Porębskiego oraz Kamila “Menta XXL” Kraszewskiego. Ta dwójka stołecznych DJ-ów i producentów związanych z wytwórnią Asfalt Records od dłuższego czasu skutecznie wypełnia polskie kluby podczas swoich imprez. Ment stanowi również 1/2 składu Rasmentalism.

Z połączenia tych dwóch muzycznych perspektyw otrzymaliśmy kawałek Diagram, dobrą opcję na zbliżający się weekend i 51 następnych niedziel.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed