Colours of Ostrava ogłasza skład Electronic Stage

Coraz mocniej krystalizuje się line-up tegorocznej edycji Colours of Ostrava, i już w tym momencie możemy stwierdzić, że programowo będzie to jedna z ciekawszych edycji tej imprezy w ostatnich latach. Jako prawdziwą wisienkę na torcie, organizatorzy ogłosili na przestrzeni ostatniego tygodnia skład wciąż świeżej, bo działającej przy festiwalu dopiero od 2015 roku Electronic Stage.

Dwunastka ogłoszonych wykonawców jest w pewnym sensie odzwierciedleniem całej idei festiwalu, ponieważ pełna przekrojowość proponowanego brzmienia zapewnia emocje dla dosłownie każdego fana. W programie mamy więc m.in. mocno taneczny duet Digitalism, konsekwentnie eksplorującego ambientowe przestrzenie Maxa Coopera i przedstawicieli minimalnego techno prosto z Niemiec czyli Extrawelt. Z pewnością ciekawe sety zaprezentuje również zeszłoroczny gość OFF Festivalu Machinedrum, adept francuskiej szkoły chiilowej elektroniki Fakear oraz nasz niedawny rozmówca, Christian Löffler. 

Jak zapewniają ludzie związani z Colours, tegoroczny namiot Electronic Stage będzie jeszcze większy, niż podczas poprzedniej edycji, co przy tym programie nie powinno specjalnie dziwić. Tegoroczny festiwal rozpocznie się 19 lipca i potrwa 4 dni.

electronicstage