ASAP Rocky, Father John Misty oraz D’Angelo na Open’erze 2015

Kolejne ogłoszenia nowych artystów tegorocznej edycji Open’er Festival przyniosły nam trzy zaskakujące, ale bardzo smakowite kąski. W Gdyni początkiem lipca pojawią się ASAP Rocky, Father John Misty oraz D’Angelo.

Tradycyjnie, na antenie radiowej Trójki pojawił się Mikołaj Ziółkowski z workiem prezentów dla żądnych muzycznych uniesień Open’erowych słuchaczy. Pierwszym wyborem okazał się jeden z najważniejszych graczy nowojorskiej rap sceny – ASAP Rocky. Wychowany na Harlemie członek grupy ASAP Mob szykuje się właśnie do wydania swojego kolejnego albumu, którym najprawdopodobniej pochwali się przed nami z Open’er Stage już 1 lipca.

Drugim ogłoszonym dziś artystą jest Father John Misty. Joshua Tillman, bo tak rzeczywiście nazywa się ten artysta w przeszłości był perkusistą indie folkowej grupy Fleet Foxes. Mocno związany z legendarną wytwórnią Sub Pop muzyk jest świeżo po wydaniu swojego drugiego LP pod pseudonimem Father John Misty- I Love You, Honeybear. Podobnie jak Rocky, Josh również zagra dla nas pierwszego dnia festiwalu.

Finalnym punktem dzisiejszych odsłonięć jest D’Angelo. Po czternastoletniej przerwie w nagrywaniu Amerykanin powrócił końcem ubiegłego roku z zupełnie nowym, bardzo ciepło przyjętym albumem, Black Messiah. Amerykanin swoim klasycznie soulowym brzmieniem czarował będzie gdyńską publiczność 3. lipca.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed