Podczas ostatniej audycji OTHERtone, prowadzonej przez Pharrella Williamsa Scotta Vernera na antenie radia Beats I, jako gość pojawił się Anderson .Paak. Na tapecie pojawiły się m.in. kwestie nominacji artysty do nagród Grammy, planach wydawniczych oraz… o późniejszym spotkaniu, jakie autor ubiegłorocznego krążka Malibu zaplanował z Pharrellem po audycji. Najważniejszym jest jednak, że miejscem, do którego mieli wybrać się panowie, było studio nagraniowe.

W kontekście wyróżnienia, jakim są dla .Paaka nominacje do statuetki w kategoriach Best New Artist i Best Urban Contemporary Album, artysta przyznaje, że wyobrażał sobie, jak byłoby odbierać je podczas gali. Jak mówi, stało się to dla niego bardziej jasne i całą tę wizję zostawił sobie w pamięci. Poniżej skrót wywiadu, który w całości ukaże się już w niedzielę.

Przypominamy, że w ubiegłym roku artyście udało się wydać aż dwa albumy muzyczne – solowe Malibu oraz Yes, Lawd! w kolaboracji z Knxwledge’m. Koniecznie sprawdźcie, gdzie uplasowały się one w naszych podsumowaniach wydawniczych 2016.